Інтерфакс-Україна
13:07 12.07.2023

"Чумак" планує побудувати завод із виробництва томатної пасти в Одеській області

2 хв читати
"Чумак" планує побудувати завод із виробництва томатної пасти в Одеській області

ПрАТ "Чумак" має намір побудувати завод із переробки томатів на пасту в Одеській області, оскільки в компанії вважають цей регіон найсприятливішим за кліматичними умовами, повідомила директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова на фейсбук-сторінці.

Чиновниця нагадала, що Україна покриває внутрішні потреби в овочах за рахунок імпорту. За інформацією Стоянової, в Одеській області 2023 року посівна площа овочевих культур становить 1489 га, з яких 476,6 га відведено під томати, 307,1 га - цибулю, 95,11 га - моркву, 81,87 га - капусту, 22,75 га - огірки, 434,44 - інші овочеві культури.

Директорка департаменту також повідомила, що релокація в Одеську область виробничих потужностей ПрАТ "Чумак" буде суттєвою підтримкою АПК регіону, а також надасть змогу створити майже 5000 додаткових робочих місць.

Директор ТОВ "Еврика" Михайло Білий запропонував "системно і виважено підійти до питання логістики продукції", що полегшить фермерам доставку продукції на переробку і допоможе компанії "Чумак".

Присутні на нараді фермери висловили готовність розширити виробничі площі під виробництво томатів.

"Овочівництво - це достатньо затратний бізнес. Він залежить від зрошення та придбання спеціалізованої техніки, адже фермери масово нарікають на дефіцит працівників. Окрім інвестицій у механізацію виробництва, увагу також слід приділити зберіганню та доробці продукції. У нас є колосальний потенціал - природний, логістичний (...), людський", - резюмувала Стоянова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА