Інтерфакс-Україна
22:03 04.07.2025

В Запорізькій області поранений 54-річний чоловік – ОВА

1 хв читати
В Запорізькій області поранений 54-річний чоловік – ОВА

Внаслідок атак ворога на прифронтові громади у Степногірську поранено 54-річного чоловіка, повідомляє голова Запорізьскої обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Росіяни скинули авіабомбу на Степногірськ. Вибуховою хвилею та уламками пошкоджений будинок. Поранення отримав чоловік. Йому надана вся необхідна медична допомога", - написав Федоров в телеграм-каналі в п’ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА