Інтерфакс-Україна
11:49 17.01.2025

У Києві затримали групу з чотирьох раніше судимих чоловіків, які займалися вибиванням боргів на замовлення

1 хв читати

У Києві правоохоронці затримали чотирьох чоловіків, які з погрозами вимагали гроші у лікаря однієї з приватних клінік міста, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що неодноразово засуджений мешканець Чернігова організував групу людей, які на замовлення вибивали неіснуючі борги. Він та ще троє киян з кримінальним минулим залякували "боржників", погрожували їм та примушували віддати гроші", - зазначено в повідомленні.

Так, у столичного лікаря зажадали $7000. На одній із зустрічей чоловіка побили і заявили, що крім боргу, він буде винен ще й відсотки. Під час передачі частини грошей у розмірі $3000 вимагачів затримали.

Наразі організатору та його спільникам повідомлено про підозри.

Трьом із них уже обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Україна спільно з ЄС закінчили скринінг українського законодавства в межах кластера 2 "Внутрішній ринок"

Одна людина загинула і 12 дістали поранення в Донецькій області впродовж доби

Сили оборони вразили за добу 13 районів зосередження окупантів - Генштаб

Впродовж доби зафіксовано 146 бойових зіткнень - Генштаб

Туапсинський НПЗ в Краснодарському краї РФ був атакований вночі

Співробітниця бригади екстреної допомоги постраждала через удар ворожого дрона по лікарні в Золочеві – Синєгубов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА