Інтерфакс-Україна
14:33 12.10.2024

Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

1 хв читати
Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

Вакарчук виступив із заявою на тлі інциденту з ТЦК і СП після концерту гурту "Океан Ельзи" в Києві в п'ятницю.

"У нас сьогодні день народження, я сподіваюся, що ви нас теж вітаєте. Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли і приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято", - сказав він у коментарі ТСН.

"Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. Зокрема, за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка", - сказав Вакарчук.

Жодних коментарів щодо роботи ТСК і СП після концерту він не надав.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю ввечері, 11 жовтня, біля Палацу спорту в Києві на відвідувачів концерту "Океану Ельзи" чекали співробітники ТСК та РП разом із патрульною поліцією і перевіряли військово-облікові документи у чоловіків. Повідомлялося, що деяких чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, правоохоронці затримали і відвезли до ТЦК. Ще кільком виписали повістки і відпустили.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА