Інтерфакс-Україна
13:13 12.02.2021

До КС надійшло подання від 45 нардепів про конституційність окремих положень Виборчого кодексу України

1 хв читати
До КС надійшло подання від 45 нардепів про конституційність окремих положень Виборчого кодексу України

До Конституційного суду України у п'ятницю, 12 лютого, надійшло конституційне подання 45 народних депутатів щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Виборчого кодексу.

Як повідомляє відділ комунікацій КС і правового моніторингу, автори клопотання просять визнати книгу третю "Вибори народних депутатів України" (статті 133-191 ХХІІІ-ХХХІ), підпункт 2 пункту 2 розділу ХХХХII "Прикінцеві та перехідні положення" Виборчого кодексу України такими, що не відповідають Конституції України.

Зазначається, що з текстом конституційного подання можна ознайомитися на офіційному сайті КС у рубриці "На розгляді суду".

Уповноваженим представником суб'єкта права на конституційне подання став народний депутат Антон Яценко ("За майбутнє").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

У Харкові попри війну зросла кількість ФОПів, податкові пільги для підприємців виправдали себе –Терехов

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

ВАКС продовжив строк досудового розслідування у справі НАЕК "Енергоатом" до 10 серпня 2026 року

РФ завербувала 202 індійців для війні в Україні, більшість повернулися додому, 50 досі воюють – Третій армійський корпус

Переважна кількість переселенців працездатного віку у Харкові залучені в економіку міста – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА