16:10 31.01.2024

ДТЕК, починаючи з вересня 2023 р., імпортував 226 тис. тонн польського вугілля

2 хв читати
ДТЕК, починаючи з вересня 2023 р., імпортував 226 тис. тонн польського вугілля

"ДТЕК Енерго" для більш стійкого проходження осінньо-зимового періоду з вересня 2023 року і дотепер імпортував 226 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі.

"Це майже 2/3 усього законтрактованого на період опалювального сезону обсягу імпортного палива, який нещодавно було збільшено до 367 тис. тонн. Поставки тривають регулярно і, згідно з умовами контракту, триватимуть до кінця березня, тобто майже до кінця опалювального сезону", - повідомляється в пресрелізі енергохолдингу в середу.

Як зазначили в компанії, додаткові обсяги палива дають змогу тепловій генерації та українській енергосистемі надійніше проходити зиму і піки споживання електроенергії, особливо в періоди похолодань.

"Наше ключове завдання - щоб українці й надалі залишалися зі світлом і теплом. Незважаючи на обстріли, яких, наприклад, майже щодня зазнає одна з наших прифронтових станцій. Незважаючи на брак внутрішніх резервів генерувальних потужностей в енергосистемі, що виник через окупацію та обстріли енергооб'єктів минулої зими. Для цього ми продовжуємо відновлювати пошкоджене обладнання, проводимо планову ремонтну кампанію на ТЕС, видобуваємо вугілля на максимумі. Підстраховуємося й імпортними поставками", - цитуємо в пресрелізі генерального директора "ДТЕК Енерго" Ільдара Салєєва.

"ДТЕК Енерго" забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність у тепловій генерації станом на січень 2022 року - 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створено повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, машинобудування та сервісне обслуговування шахтного обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

УКАБ наполягає на поновленні АМКУ справи про зловживання "УЗ" монопольним становищем на ринку вантажоперевезень агротоварів

Україна вже зібрала 100 тис. тонн урожаю зернових - Мінагрополітики

Зниження облікової ставки з 13,5% до 13% підтримали 9 з 11 членів КМП НБУ - підсумки дискусії

КМП НБУ в думці про динаміку облікової ставки у 2024 р. розділився як 7:4 на користь зниження ще на 0,5-1 п.п.

"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

Мінвідновлення закликало до 10 липня повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів

Обіцяні G7 та ЄС кошти Україні від російських активів не зменшують розміру українських претензій до РФ у судах - міністр юстиції

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА