20:25 17.08.2023

ФДМ виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області

1 хв читати
ФДМ виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області

Фонд державного майна України (ФДМ) виставив на приватизацію Струтинський спиртозавод у Львівській області, повідомила пресслужба відомства.

"Спиртозаводи можна використовувати не лише для виробництва алкогольних напоїв. Крім харчових спиртів, ці підприємства виробляють також технічні спирти та біоетанол. Тому коло потенційних інвесторів набагато ширше – це і виробники автомобільного палива, і фармацевтичні компанії, і аграрні компанії, які зацікавлені в переробці власної продукції", - зазначило відомство у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, Струтинський спиртозавод розпочав свою діяльність 1906 року. Остання модернізація активу відбулася 2019 року. Підприємство виготовляє етиловий спирт і може виробляти 22 тис. л/добу.

На продаж виставлено 24 об'єкти нерухомості загальною площею 15,506 тис. кв. м, серед яких адмінбудівлі, склади, зерносховища, цехи та майстерні. На приватизацію також виставлено дев'ять транспортних засобів компанії та понад 600 од. обладнання.

Стартова ціна - 31,3 млн грн. Переможець аукціону також має погасити 31,3 млн грн боргів підприємства перед бюджетом і працівниками.

Аукціон призначено на 5 вересня.

У ФДМ нагадали, що спиртозаводи - одні з найпопулярніших активів малої приватизації. З вересня 2022 року ФДМУ продав 14 спиртозаводів і залучив 965 мільйонів до держбюджету – це понад 25% від усіх надходжень малої приватизації. В середньому вартість кожного об’єкта на аукціоні зростає втричі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Актуалізація вимог "єОселі" збільшить попит на якісне житло і стимулюватиме економіку країни - думка

Обмеження е/е в Україні в середу розпочнуться з 19:00 замість 20:00 - обленерго

УЗ підвищила вартість комплектів білизни в плацкартних і купейних вагонах у 1,6 раза, у вагонах СВ - удвічі

"Укренерго" скасувало обмеження споживачів з 07:00 до 20:00 середи в усіх областях

Україна влітку планує виставити на перші аукціони оренду 109 тис. га агроземель

SENSAR Development має намір побудувати в Ужгороді 5-зірковий готель і житловий комплекс

Ощадбанк придбав облігації нового випуску "Нової пошти" на 650 млн грн

"Нафтогаз" і Міноборони почали формування незалежної НР в "Укртатнафті"

Шмигаль доручив Міненергетики та "Укренерго" розробити проєкт постанови щодо справедливих графіків відключень споживачів від електроенергії

Україна виконала всі структурні маяки до очікуваної наприкінці травня місії МВФ щодо 4-го перегляду програми EFF - заступниця міністра фінансів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА