Інтерфакс-Україна
15:46 28.10.2022

Ціни на нові квартири в Україні зростають до 20% у жовтні, незважаючи на активні обстріли інфраструктури - "ЛУН"

2 хв читати
Ціни на нові квартири в Україні зростають до 20% у жовтні, незважаючи на активні обстріли інфраструктури - "ЛУН"

Ціни на квартири в новобудовах в Україні зростають у жовтні майже в усіх областях, найбільше – у Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях, проте незначно знижуються у Києві та області, свідчить статистика порталу нерухомості "ЛУН".

"Обстріли України не додають впевненості інвесторам, що негативно впливає на кількість угод, проте ціни порівняно з лютим у жовтні вищі майже у всіх областях", – йдеться у пресрелізі.

Так, найбільше зростання, як і раніше, зберігається в західних областях України. Так, в Ужгороді середня ціна квадратного метра в жовтні становила $990, що на 22% вище за лютневий показник. До $1150/кв. м зросла ціна у жовтні у Львові (+20%), до $860/кв. м – у Чернівцях (+18%).

Водночас на 22% зросла медіанна ціна у Кропивницькому, і у жовтні становила $620/кв. м.

Крім того, у жовтні до лютого зросли ціни у Дніпрі – до $1130/кв. м (+12%), Рівному – до $740/кв. м (+12%), Вінниці – до $910/кв. м (+11%), Івано-Франківську – до $580/кв. м (+9%). В Одесі зростання становило лише 4% - до $970/кв. м.

У низці областей та Києві "ЛУН" зафіксував незначне падіння медіанної ціни на нові квартири. Так, у столиці у жовтні ціна знизилася на 2% - до $1190/кв. м, на Київщині – на 8%, до $690/кв. м. Зниження ціни у Черкасах склало у жовтні 15%, до $520/кв. м, у Полтаві – 5% до $740/кв. м.

Знизилися ціни і у Луцьку – на 12%, до $600/кв. м, у Житомирі – на 2% до $630/кв. м, та у Хмельницькому – на 2%, до $530/кв. м.

При цьому в Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській, а також Херсонській та Запорізькій областях, як і раніше, недостатній для статистики рівень працюючих будмайданчиків та відділів продажу, зазначає "ЛУН".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА