Інтерфакс-Україна
13:05 26.07.2022

Мережа супермаркетів Novus оцінює у 500 млн грн свої втрати від агресії РФ

2 хв читати
Мережа супермаркетів Novus оцінює у 500 млн грн свої втрати від агресії РФ

Мережа супермаркетів Novus оцінює у 500 млн грн свої втрати від агресії РФ, повідомив операційний директор Novus Олексій Панасенко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній день наші зафіксовані втрати становлять близько 500 млн грн. Але це не остаточна цифра. По-перше, тривають воєнні дії в країні. По-друге, з курсовими коливаннями та зростанням цін на будматеріали складно прогнозувати, у скільки обійдеться відновлення пошкоджених магазинів", – повідомив Панасенко.

Як повідомлялося, 22 липня відновлено роботу флагманського магазину Novus у ТРЦ Retroville. ТРЦ Retroville у Подільському районі Києва 20 березня потрапив під обстріл російських окупантів.

"Ми інвестували у відновлення приміщення (Novus у ТРЦ Retroville) 20 млн грн. Ця сума не враховує вартості знищеного товару та вартості завезеного. На момент ракетного удару тут було товарів на кілька десятків мільйонів. Не можна сказати, що він був весь знищений – частину вдалося врятувати, його вивозили до інших магазинів", - повідомив Панасенко.

За його словами, наразі компанія зосереджена на відновленні пошкоджених магазинів у Бучі.

"У магазин на Вокзальній було кілька попадань снарядів, він постраждав від стрілецької зброї, але в цілому, як кажуть, "відбувся легким переляком". Магазин на Києво-Мироцькій постраждав серйозно, будівля потребує капітального ремонту", - повідомив Панасенко.

Для магазину на вул. Києво-Мироцькій (загальна площа 4 тис. кв. м, торгового залу 2660 кв. м) проводяться тендери серед будівельних компаній.

Панасенко повідомив, що відкриття бучанського магазину на вул. Вокзальній заплановано в найближчі кілька місяців, на Києво-Мироцькій протягом півроку.

ТОВ "Новус Україна" створено у 2008 році, у тому ж році відкрито перший супермаркет Novus у країні. Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена у 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондасом Туменасом та нині покійним Ігорем Беззубом. Станом на липень 2022 року мережа в Україні налічує понад 90 магазинів.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на липень 2021 року, власником із часткою 100% у статутному капіталі ТОВ було ЗАТ "Консул Трейд Гаус" (Вільнюс, Литва). Кінцевими бенефіціарами зазначені Марина Познякова, Агне Рузгієне, Раймондас Туменас.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА