10:58 18.10.2021

S&P підвищив кредитний рейтинг "Метінвесту" до рівня "B+"

2 хв читати
S&P підвищив кредитний рейтинг "Метінвесту" до рівня "B+"

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг "Метінвесту" з рівня "B" до рівня "B+", що на один щабель вище за суверенний рейтинг України, прогноз - "стабільний".

Відповідно до прес-релізу компанії у п'ятницю, агентство також підвищило рейтинг незабезпечених облігацій групи з рівня "B" до "B+".

При цьому пояснюється, що у звіті рейтингового агентства зазначено: підвищення рейтингу зумовлене позитивним ефектом від операційних покращень, а також значним скороченням боргових зобов'язань групи.

"Рейтинг "Метінвесту" на один щабель вищий за суверенний рейтинг України, що зумовлено спроможністю групи генерувати експортну виручку у твердій валюті та незначним борговим навантаженням у найближчі роки", - констатується в прес-релізі.

Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков висловив задоволення такою позитивною оцінкою діяльності компанії.

"Ми пишаємося тим, що отримали підвищення кредитного рейтингу групи. Ця незалежна оцінка від міжнародного рейтингового агентства підтверджує наші результати щодо поліпшення операційної діяльності, зниження боргу, реалізації програми капітальних інвестицій, а також посилення вертикальної інтеграції", - сказав топ-менеджер, якого цитує прес-служба.

Як повідомлялося, "Метінвест" продовжує покращувати якість свого боргового портфеля, скориставшись сильними фінансовими показниками та стійкою ситуацією з ліквідністю. При цьому в квітні 2021 року міжнародне рейтингове агентство Fitch змінило свій прогноз за кредитним рейтингом "Метінвесту" з "негативного" на "стабільний", підтвердивши рейтинг на рівні "BВ-". У свою чергу тоді S&P і Moody's залишили кредитний рейтинг групи незмінним на рівні "B" і "B2" відповідно до прогнозу "стабільний".

"Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюгу створення вартості - від видобутку залізорудної сировини до виробництва готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням усіх ключових світових ринків.

"Метінвест" - найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи розташовані переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) і "Смарт-холдинг" (23,75%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄБРР з партнерами з України шукають найкращий шлях допомогти їй вижити наступної зими

Ціни промвиробників в Україні у квітні 2024 р. зросли на 3,3%

Сенс Банк планує обмежити Р2Р до 200 переказів на 1 млн грн/міс.

Уряд схвалив законопроєкт про механізми врегулювання боргової проблеми на ринку е/е

G7 визначить найефективніший варіант використання доходів від активів РФ, вважає глава Мінфіну Франції

Кабмін зобов'язав обленерго забезпечити рівномірну і справедливу черговість відключень електроенергії - Шмигаль

Офіційний курс гривні в п'ятницю перетнув позначку в 40,11 грн/$ - НБУ

"Сталевий Фронт" Ахметова розпочав виробництво екранів, що захищають танки Abrams від FPV

Рішення про підвищення тарифів на е/е для населення буде ухвалено протягом тижня - міністр

"Укренерго" в четвер залучало аварійну допомогу 15 годин поспіль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА