12:01 28.08.2021

Введення в експлуатацію житла в Україні за 6 міс. збільшилося на 29,5% - Держстат

2 хв читати
Введення в експлуатацію житла в Україні за 6 міс. збільшилося на 29,5% - Держстат

Введення в експлуатацію житла в Україні за підсумками січня-червня 2021 року збільшилося на 29,5% порівняно з аналогічним періодом 2020 року - до 4 млн 797,2 тис. кв. м, повідомила Державна служба статистики.

При цьому уточнюється, що дані наведено з урахуванням житла, введеного відповідно до тимчасового порядку прийняття в експлуатацію будинків, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Згідно з повідомленням, у містах від початку року введено в експлуатацію 3 млн 283 тис. кв. м житла (68,4% загального обсягу), в сільській місцевості - 1 млн 514,1 тис. кв. м. При цьому 41,8% загального обсягу житла введено в одноквартирних будинках, 57,8% - у будинках із двома та більше квартирами, 0,4% - у гуртожитках.

Загалом за звітний період в експлуатацію введено 62,3 тис. квартир, при цьому в містах - 47,6 тис. квартир, у селах - 14,6 тис. квартир.

Середня площа квартир становить 76,6 кв. м, зокрема в одноквартирних будинках - 157,1 кв. м, у багатоквартирних - 55,9 кв. м.

У Київській, Львівській, Харківській, Одеській, Тернопільській та Івано-Франківській областях за підсумками першого півріччя введено в експлуатацію 54,6% загального обсягу житла, при цьому в Києві - 512,7 тис. кв. м (10,7%).

Згідно зі статистичними даними, скорочення обсягу введення житла зафіксовано в Запорізькій, Івано-Франківській і Луганській областях.

Показники зростання введення житла в січні-червні 2021 року до аналогічного періоду попереднього року (з урахуванням тимчасового порядку) становлять +120,5 процентного пункту (до 165,2 тис. кв. м) для Дніпропетровської області, +92,4 п.п. (до 58,3 тис. кв. м) - для Сумської, а також +101,8 п.п. для Києва.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Криму та Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях, нагадує Держстат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА