Інтерфакс-Україна
17:22 19.03.2021

"МАУ" відновлює польоти з Києва до Берліна, Вільнюса, Барселони та з Одеси до Стамбула

1 хв читати
"МАУ" відновлює польоти з Києва до Берліна, Вільнюса, Барселони та з Одеси до Стамбула

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") відновлює низку рейсів, які було призупинено через пандемію COVID-19.

Як повідомила прес-служба "МАУ" в п'ятницю, зокрема, з 28 березня 2021 року компанія розпочинає польотну програму за маршрутом Київ - Берлін - Київ, з 29 березня - за маршрутами Київ - Вільнюс - Київ і Одеса - Стамбул - Одеса, а з 14 квітня - за маршрутом Київ - Барселона - Київ.

Так, рейс Київ - Берлін - Київ виконуватиметься щопонеділка, щочетверга і щонеділі; Київ - Вільнюс - Київ - щопонеділка і щоп'ятниці; Київ - Барселона - Київ - щопонеділка, щосереди та щосуботи; Одеса - Стамбул - Одеса - щопонеділка, щосереди та щоп'ятниці.

Як повідомлялося, "МАУ" в 2021 році планує поступове перспективне відновлення оригінальної мережі маршрутів. Зокрема, з початку літнього сезону-2021 планується запуск рейсів за 43 міжнародними та сімома внутрішніми маршрутами, що дасть змогу відновити повноцінне авіаційне сполучення з регіонів України з численними країнами Європи через хаб у Міжнародному аеропорту "Бориспіль"(Київ).

Починаючи з квітня 2021 року "МАУ" планує відновити власну маршрутну мережу на 64% обсягу 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА