16:09 13.02.2021

Милованов про переговори з МВФ: обом сторонам потрібно знайти компроміси в спільних інтересах

2 хв читати
Милованов про переговори з МВФ: обом сторонам потрібно знайти компроміси в спільних інтересах

Українська сторона працює передусім в інтересах держави і робить все можливе для досягнення домовленостей із Міжнародним валютним фондом, зазначив радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов.

"Водночас, як у будь-якому переговорному процесі, є принципові питання, пов'язані, зокрема, і з незалежністю державного управління, які завжди і роблять наші переговори делікатними і складними. Кожен відстоює свою позицію, робить це твердо, відповідно переговори займають час. І це нормально. Обом сторонам потрібно знайти компроміси в спільних інтересах. У цьому і полягає суть переговорів", – йдеться в коментарі Милованова, переданому агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, в України з МВФ постійно триває процес переговорного узгодження позицій.

"Суттєвих ризиків немає. Ситуація абсолютно під контролем. І фінансова - макроекономічна стабільність підтримується, системних ризиків немає, ситуація з бюджетом нормальна. І переговорна з МВФ. Українська сторона працює, насамперед, в інтересах держави і робить все можливе для досягнення домовленостей з МВФ", – зазначив Милованов.

Як повідомлялося, глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман повідомив у суботу про завершення роботи місії з першого перегляду програми stand-by без рекомендації про виділення другого траншу. За його словами, необхідні додаткові дискусії і більший прогрес з боку України.

Ухвалення зазначеного законопроекту раніше було названо однією з умов надання другого траншу. Однак крім цього, за даними агентства "Інтерфакс-Україна", необхідно також ухвалити закон Про Вищу раду правосуддя, має бути прогрес в антикорупційній сфері, відмова від повернення до регулювання цін в енергосекторі, а також більша зрозумілість щодо держбюджету-2022 і аудиту Covid-фонду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА