Інтерфакс-Україна
20:08 04.11.2020

Закон про Фонд часткового гарантування кредитів АПК планується ухвалити у 2021 р.

1 хв читати
Закон про Фонд часткового гарантування кредитів АПК планується ухвалити у 2021 р.

Верховна Рада може ухвалити закон про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві у 2021 році, повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

"Метою створення Фонду часткового гарантування кредитів є підтримка малих сільгоспвиробників шляхом надання гарантій за їхніми кредитними зобов'язаннями. Водночас це має бути комплексна аналітична організація, яка приєднається до мережі сільськогосподарського консультування на рівні об'єднаних територіальних громад. Ухвалення відповідного законопроекту про створення фонду передбачається у 2021 році", - зазначив він під час круглого столу Київської школи економіки та Світового банку в середу.

У свою чергу екс-міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020), президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов зазначив, що відсутність доступу до фінансування для усіх учасників ринку може спричинити делегітимізацію земельної реформи, тому що не буде достатньої підтримки та рівних прав.

"Тому важливо зробити всю домашню роботу й і під час запуску ринку землі. Ми вже сьогодні відстаємо від того, щоб встигнути зробити всю інфраструктуру. Треба впроваджувати ініціативи, пов'язані з регулюванням, і на рівні законів, постанов Кабміну, НБУ", - зазначив Милованов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оптові ціни на свинину наступного тижня знизяться на 5,4% - галузева асоціація

НКРЕКП перенесла розгляд питання тарифів "Укренерго" на 2026р. на 19:00 через очікуване рішення уряду, яке матиме на них вплив

Мінфін проводить консультації з бізнесом щодо ПДВ для ФОПів - Марченко

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА