18:56 21.04.2020

Багато малих і середніх підприємців, незважаючи на потребу в кредитних коштах, не зверталися за програмою "5-7-9%" - опитування СУП

2 хв читати

Більшість підприємців потребують кредитних коштів, але не зверталися за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" через встановлені в ній обмеження щодо річного доходу та використання залучених коштів, свідчать результати опитування 130 представників бізнесу, проведеного Спілкою українських підприємців (СУП).

"67% опитаних підприємців перешкодою в отриманні кредиту за попередньою програмою назвали обмеження у використанні коштів та річного доходу. Враховуючи нову програму, в якій річний дохід збільшено до 100 млн грн і розширено цілі використання коштів, можемо очікувати збільшення звернень за цією програмою", - зазначила СУП у вівторок.

За даними опитування, проведеного минулого тижня, 75% респондентів не зверталися по кредити за цією програмою, проте 95% респондентів відчувають потребу в доступних кредитах. Водночас 91% респондентів - представники середнього і малого бізнесу, зокрема 43% - фізичні особи-підприємці.

Як зазначила СУП, серед тих, хто звертався по кредити за цією програмою, половина отримала відмову.

Оновлена програма кредитування, максимальний термін якої розрахований на п'ять років, задовольняє 91% опитаних представників бізнесу, 71% задоволений збільшеною сумою кредиту до 3 млн грн.

"Більше ніж 50% не мають можливості задовольнити умови для банківської застави. При цьому гарантією повернення кредиту за нинішніх умов з точки зору бізнесу має бути держава - так вважають 53,3% опитаних, застава бізнесу - 49,2% опитаних, поручитель - 28,7%", - зазначили в СУП.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України розширив державну програму "Доступні кредити 5-7-9%" на бізнес із річним доходом у 100 млн грн, тоді як раніше відповідна сума обмежувалася 50 млн грн, а також збільшив максимальну суму кредиту з 2 млн грн до 3 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄБРР планує покрити до 50% ризику за новими сублізинговими договорами "ОТП Лізинг" на EUR80 млн

Доходи загального фонду держбюджету у квітні знизилися до 153,6 млрд грн

НБУ у вівторок зміцнив курс гривні на 15 коп.

НБУ завершує розробку законопроєкту про систему страхування воєнних ризиків в Україні

Довгострокове контрактування дозволить вітчизняним виробникам оборонної продукції розширити виробництво - "Українська бронетехніка"

Скасування ЄС мита допомогло українському ГМК під час війни, але потрібно прибрати з євроринку російську продукцію - менеджер "Метінвесту"

Миколаїв просить у Кабміну та Верховної Ради дозволу спрямовувати на відновлення житла кошти з місцевого бюджету

Мінфін США продовжив до листопада дозвіл на пов'язані з енергетикою операції з російськими банками

Дві шахти на Донеччині були знеструмлені через обстріл, аварійної допомоги з Європи 29 квітня не залучали - Міненерго

НБУ в понеділок послабив курс гривні на 6 коп.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА