20:14 23.03.2020

Нацбанк у понеділок знизив інтервенції на підтримку гривні до $50 млн

1 хв читати
Нацбанк у понеділок знизив інтервенції на підтримку гривні до $50 млн

Національний банк України (НБУ) продав на міжбанківському валютному ринку в понеділок $50 млн, тоді як попереднього робочого дня регулятор купив до резервів $50 млн і продав $150 млн, повідомляється на сторінці центробанку у Facebook.

"Національний банк продавав валюту для згладжування надмірних коливань. Втім, сьогодні, інтервенції з продажу валюти становили лише $50 млн, на відміну від минулих тижнів, коли ми продавали по $100-300 млн щоденно", - зазначив регулятор, додавши, що інтенсивність коливань на валютному ринку ослабла й він виглядає більш збалансованим.

Центробанк зазначив, що останніми днями спостерігається збільшення кількості продавців валюти на міжбанку, а також падіння попиту на інвалюту з боку фізичних осіб. "В останні дні минулого тижня громадяни купували валюти стільки ж, скільки і продавали, не формуючи додаткового тиску на гривню", - наголошується в повідомленні.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Shell повідомила про зростання світового ринку ЗПГ у 2024 році всього на 3 млн тонн

Шмигаль про угоду щодо критичних мінералів: Україна обговорює із США можливість інвестиційного фонду з внесками 50 на 50

Перші чотири роботодавці з Полтавщини звернулись до ДСЗ щодо навчання жінок традиційно чоловічим професіям

Оцінку потреб України на відновлення підвищено з $486 млрд до $524 млрд – Світовий банк

Обсяг виданих NovaPay кредитів у 2024р досяг 1,7 млрд грн

Третина компаній-членів ЄБА очікує завершення бойових дій у 2025р

“Ковлар Груп” спільно з НАН Україна розробили продукти оборонного призначення

"Київтеплоенерго" усунуло пошкодження тепломережі на просп. Академіка Глушкова

Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану

Частка імпортованих вогнезахисних матеріалів зменшилась з 80% у 2016 до 20% у 2024 – "Ковлар Груп"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА