Інтерфакс-Україна
13:52 17.04.2018

МЕРТ створило ДП "Прозорро Продажі" та призначило в.о. директора Олексія Соболєва

1 хв читати

 Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило державне підприємство "Прозорро Продажі" замість пілотного проекту "ProZorro.Продажі".

"Таким чином, пілотний проект "ProZorro.Продажі" поступово завершується, і реформа державного продажу переходить на новий, державний етап", - зазначається в повідомленні на сайті МЕРТ у вівторок.

Нове держпідприємство підпорядковуватиметься МЕРТ, його головна мета - створення єдиної державної системи аукціонів, закріплення процедур і процесів, технічний, юридичний та організаційний розвиток системи.

Виконувачем обов'язків директора ДП призначений керівник проекту "ProZorro.Продажі" Олексій Соболєв. Контролювати підприємство буде незалежна наглядова рада, до складу якої увійдуть представники міністерства і троє незалежних експертів, обрані на відкритому конкурсі. Крім того, до участі в наглядовій раді будуть запрошені представники Фонду гарантування вкладів фізосіб.

За словами А.Соболєва, серед планів "Прозорро Продажі" на 2018 рік - пілотний проект про оренду вагонів "Укрзалізниці" і запуск проекту з Держгеокадастром.

"Як відомо, закон про приватизацію було підписано, а значить, тепер усе продаватимуть виключно через "ProZorro.Продажі". Наразі триває технічна підготовка, і перший аукціон відбудеться вже в червні. Загалом Фонд держмайна оголосив перелік із 600 підприємств, які будуть виставлені на прозорі аукціони цього року", - цитує прес-служба МЕРТ А.Соболєва.

Згідно з повідомленням, основою штату буде проектна команда "ProZorro.Продажі", проте держпідприємство вимагає більшої кількості фахівців, тому шукає співробітників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство

Набрали чинності зміна до ДБН "Планування та забудова територій" та новий ДБН "Мости і труби"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА