Інтерфакс-Україна
13:24 13.10.2017

Гройсман виступає за залучення в Україну міжнародних пенсійних фондів

1 хв читати
Гройсман виступає за залучення в Україну міжнародних пенсійних фондів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за залучення в Україну міжнародних приватних пенсійних фондів у рамках розвитку накопичувальної пенсійної системи.

Глава уряду в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" зазначив, що виступає за побудову другого рівня пенсійної системи (накопичувальної пенсійної системи), але переживає за збереження коштів громадян.

"Адже всі пам'ятають втрату грошей в Ощадбанку СРСР. Я не хочу повторення такого, тому потрібні гарантії, щоб люди знали: якщо вони роблять накопичення, то після виходу на пенсію вони їх отримають. Я думаю, що тут треба залучати міжнародні фонди, які мають хорошу репутацію, є досить стійкими", - сказав В.Гройсман.

За його словами, розробку відповідного законопроекту здійснюватиме уряд разом із депутатами, які мають низку хороших ініціатив.


Повний текст інтерв'ю прем'єр-міністра України В.Гройсмана буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

Темпи експорту зерна відстають на 5 млн тонн від минулорічних - Мінагрополітики

Повернення до довоєнних умов агроторгівлі не буде, напрацюємо компромісний варіант співпраці – міністр

Понад 1560 заявок зареєстровано на участь у третій групі програми REDpreneurUA

ІП "Формація.Львів" вже має 7 резидентів-виробників, після 2028 р. планується понад 50

Споживання е/е відчутно знизилося через потепління та сонячну погоду

Ціни на курячі яйця вперше з початку лютого подешевшали до 57,68 грн за десяток

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА