Інтерфакс-Україна
10:13 27.02.2019

У WhatsApp посилять роботу з чатами

1 хв читати
У WhatsApp посилять роботу з чатами

У месенджері WhatsApp введуть функцію, що обмежує додавання користувачів в групові чати. Оновлення з'явиться в рамках заходів по боротьбі зі спамом, повідомляє WABetaInfo.
Завдяки новій функції користувач зможе вибирати, хто може додавати його в чати. В налаштуваннях конфіденційності з'явиться нова опція «Групи», яка дозволить фільтрувати, хто може додати користувача в груповий чат. На даний момент будь-який користувач може додати іншого в такий чат без його дозволу, вказує портал.
На даний момент ця функція в WhatsApp ще не доступна. Однак вона з'явилася в тестових версіях програми для Android і iOS.
Як повідомлялося раніше, в WhatsApp з'явилася додаткова система захисту для власників пристроїв Apple. Нова функція дозволяє розблокувати месенджер, використовуючи Touch ID або Face ID.

ОСТАННЄ

Кількість користувачів Starlink Direct to Cell в Україні перевищила 3 млн, найбільша активність - у 5 містах

Ajax Systems у 2025р. збільшила кількість співробітників на 19% та користувачів на 29%

Кабмін призначив Борнякова в.о. міністра цифрової трансформації

"Київстар" отримав дозвіл на продовження тестування технології Starlink Direct to Cell до 20 квітня 2026 р.

Держсистему онлайн-моніторингу азартних ігор вводять у промексплуатацію, ринок має 6 міс. на приєднання - PlayCity

monobank додав завантаження інвойсів для платежів за IBAN

Мобільні оператори звітують про десятки тисяч абонентів, які скористалися пілотним 5G у центрі Львова

Штучний інтелект-стартап Deepgram провів інвестраунд з оцінкою в $1,3 млрд

НКЕК обмежила в Україні інтернет-доступ до платформи прогнозів Polymarket

Профільний комітет підтримав відставку першого віцепрем'єр-міністра цифрової трансформації Федорова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА