15:00 12.07.2024

Понад 96 мільйонів кешбеку отримали клієнти Sense Bank за останній рік

2 хв читати

У липні 2024 року програма винагород  Cash’u Club від Sense bank відзначає 6 річницю роботи. Тому, з цієї нагоди у Sense Bank вирішили підсумувати результати роботи програми за останній рік.

За повідомленням фінустанови, за період з червня 2023 до червня 2024 року клієнти накопичили на своїх бонусних рахунках аж 96,7 мільйонів кешбеку. З них 8,3 мільйона були отримані завдяки акції +2% за кредитною карткою. Найбільше отримано у категоріях - продукти, кафе і ресторани, маркетплейси, аптеки і АЗС.

У березні 2022 року Sense Bank запустив можливість переведення бонусів у вигляді реальних грошей на спеціальний рахунок НБУ на потреби Збройних Сил України. Так, від початку дії зазначеної функції клієнтами Сенс Банку на потреби сил оборони було перераховано 12 423 264 гривень, 2 772 770 з яких були проведені  протягом останніх 12 місяців.

Загалом, програма діє за принципом підтримки активності учасників. Чим більше отримано кешбеку - тим більший статус, і відповідно, більша кількість категорій доступна. Так, вже понад 3200 клієнтів досягли максимального статусу,  який надає можливість обирати 7 з 10 категорій кешбеку щомісяця, та автоматично отримувати додаткові 0.5% за оплату гаджетом.

Ці результати свідчать про активну зацікавленість українців програмою винагород від банку, адже вона дозволяє не тільки економити кошти, а і робити важливі справи. У Sense Bank зазначили, що планують не зупинятися на досягнутому, та будуть продовжувати розширювати можливості та вигоди для клієнтів.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Як криптовалюта змінює наше життя

12 лютого Українська Плодоовочева Асоціація проведе Міжнародну конференцію «Прибутковий агробізнес 2025: Освіта. Технології. Фінанси»

УВКБ ООН та Міністерство економіки України зміцнюють співпрацю задля посилення економічної інтеграції та підтримки переміщених людей і осіб, які повертаються

Світ має дотримуватися зобов’язань щодо підтримки народу України

Презентація полісі аналітики щодо ветеранського бізнесу в Україні

"Глобино" спростовує чутки про закупівлю російської продукції та обшуки на підприємствах"

Громадська організація UA та Українській Міжнародний Інститут Відновлення передали генератори від фінських партнерів для підтримки освітніх установ в Україні

На Дія.Освіта стартує освітній серіал для підтримки розвитку Рад ВПО в Україні

Fortior Law в ТОП 10 провідних міжнародних юридичних фірм в Україні за 2025 рік

З початку повномасштабної війни Київстар посилив енергетичну стійкість мережі більш ніж утричі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА