18:50 25.04.2024

Відтепер юридичні особи можуть відкрити перший рахунок у Sense Bank онлайн

2 хв читати

Український Sense Bank оголосив про запуск нового функціоналу для юридичних осіб – онлайн відкриття першого рахунку. Довгу та бюрократичну процедуру у фінустанові перетворили на зручний онлайн процес.

У банку зазначили, що спробували максимально спростити цей процес та полегшити життя бізнесу. Тепер, замість особистої присутності та надання оригіналів документів у відділення банку, керівнику компанії достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт в застосунку "Дія" та кваліфікований електронний підпис.

"Однією з головних проблем бізнесу на шляху до відкриття рахунку у банку завжди була надмірна складність цього процесу. Наша мета, як банку, полягає у наданні якісних послуг клієнтам та спрощенні їм життя. Саме тому ми запустили цю інноваційну послугу. Тепер компанія може відкрити рахунок у Sense Bank онлайн. Це найкраща, на сьогодні, практика, адже ніхто не робить віддалене відкриття рахунку так просто й комфортно для компаній, а ні в Україні, а ні в Європі", – прокоментував член правління Sense Bank Андрій Соколов.

Для відкриття рахунку юрособі відтепер потрібно лише заповнити форму онлайн на порталі, підтвердити передачу документів керівника у застосунку "Дія", завантажити мінімально необхідні документи та підписати КЕПом автоматично сформовану анкету-договір. Питання в анкеті та кількість документів залежать від типу бізнесу, структури власності та інших деталей.

"З теперішнім рівнем диджиталізації у нашій країні переважна більшість необхідної інформації перенесена у цифровий формат. Статут компанії, фінансова звітність та інші відомості у більшості наших клієнтів є в різних реєстрах, звідки ми їх підтягуємо під час відкриття рахунку, а решту даних клієнт вносить в онлайн-форму під час заповнення опитувальника в особистому кабінеті на нашому порталі", - зазначив пан Соколов.

Нагадаємо, що 4 квітня поточного року мобільний застосунок від Sense Bank - Sense SuperApp було визнано переможцем у номінації Best Mobile Banking за результатами премії Ukrainian FinTech Awards 2024.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Mind Invest Summit: Entry Point to Ukraine

Безкоштовні онлайн-курси англійської мови від Гончаренко центру

У вітчизняному банку розповіли про роботу інноваційної послуги для бізнесу

Жіночі рюкзаки: як вибрати ідеальний варіант для роботи та навчання

Допомога на передову: волонтери передали техніку та медицину бійцям батальйону “Вовки Да Вінчі”

Що враховувати при виборі ювелірних прикрас: практичні поради

Профілактика захворювань рослин за допомогою правильного догляду

Чеські партнери надали рятувальникам Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України новітню систему pTRACK

Унікальний заповідний ліс Рівненщині "Макове болото" продають під видобуток торфу - екоактивісти

На Оболонському острові 100-літніх дерев не існувало, а замість знесених аварійних висадили в 5 разів більше, - гендиректор "Плесо"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА