Інтерфакс-Україна
13:37 21.10.2021

Нардеп Кузьмін: Бойко заперечує виключення Киви з партії, "ОПЗЖ" готує спростування

1 хв читати
Нардеп Кузьмін: Бойко заперечує виключення Киви з партії, "ОПЗЖ" готує спростування

Співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко спростував інформацію про виключення нардепа Іллі Киви з партії, повідомив народний депутат Ренат Кузьмін (фракція "ОПЗЖ") у Telegram-каналі.

"На моє запитання про виключення Киви з партії Юрій Бойко відповів, що ця інформація - фейк, ніхто Киву не виключав і наразі готується партійне спростування для ЗМІ. Правда, сам Кива вже підтвердив своє виключення. Для мене, наприклад, усе, що відбувається - повна несподіванка, якщо не сказати більше. Якщо фейк – очікуємо спростування. Не фейк – очікуємо пояснення", - написав Кузьмін.

Як повідомлялося, Киву виключили з партії "ОПЗЖ" на конференції Полтавської обласної організації партії. Сам Кива заявив, що рішення про його виключення лобіювали Юрій Бойко і Сергій Льовочкін.

Джерело: https://t.me/RRKuzmin/2330

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА