Інтерфакс-Україна
20:17 18.01.2019

Росія не має маніпулювати моніторинговою місією в Керченській протоці

1 хв читати
Росія не має маніпулювати моніторинговою місією в Керченській протоці

РФ не має отримати можливість маніпулювати механізмом моніторингу ситуації в Керченській протоці, яким би він не був, наголошує міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Росія за визначенням не має отримати можливість маніпулювати моніторингом, про який ми досягнемо згоди", - сказав П.Клімкін на спільній прес-конференції з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом (Heiko Maas) у п'ятницю ввечері в Києві.

"Тобто, наприклад, спроби Росії затягнути фахівців Німеччини та Франції до Керченського порту й у такий спосіб політично легалізувати окупацію Криму за визначенням неможливі", - пояснив глава українського зовнішньополітичного відомства, нагадавши, що РФ вже "намагалася запустити до Криму міжнародні гуманітарні організації або місії з прав людини".

"Звичайно, такий моніторинг має базуватися на чіткій політичній позиції щодо неправомірності узурпації Росією суверенних прав України. Це наша фундаментальна позиція", - резюмував П.Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА