Інтерфакс-Україна
12:57 07.06.2018

Остаточної згоди міжнародних партнерів щодо Антикорупційного суду наразі немає

1 хв читати

Міжнародні партнери України і влада країни досі не досягли остаточної згоди щодо законопроекту про Вищий антикорупційний суд, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело.

"Підтвердження від міжнародних партнерів про досягнення компромісу наразі не надходило", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, окрім найбільш дискусійної вимоги щодо повноважень Ради міжнародних експертів, все ще підлягає уточненню низка інших умов.

"Таким чином, переговори щодо суду досі ще тривають", - повідомило джерело.

Як повідомлялося, співавтор президентського законопроекту Георгій Вашадзе заявив, що остаточні поправки до законопроекту про Вищий антикорупційний суд, зокрема про ключову роль громадської ради міжнародних експертів, узгоджені з МВФ.

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", про схвалені МВФ останні правки, зокрема про роль громадської ради міжнародних експертів, Вашадзе сказав: "Так. (у переговорах - ІФ) брали участь представники Верховної Ради, Адміністрації президента - Філатов ( заступник голови АП Олексій Філатов - ІФ), глава комітету, я брав участь. Рон Ван Роден (глава місії МВФ в Україні Рон Ван Роден - ІФ), Владислав Рашкован (заступник виконавчого директора МВФ В.Рашкован - ІФ) - з боку МВФ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА