13:31 22.05.2018

Рада може розпочати розгляд у другому читанні законопроекту про Антикорупційний суд у середу

2 хв читати
Рада може розпочати розгляд у другому читанні законопроекту про Антикорупційний суд у середу

Рада може розпочати розгляд у другому читанні законопроекту про Антикорупційний суд у середу - нардеп БПП

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Верховна Рада України може розпочати розгляд у другому читанні законопроекту про Вищий антикорупційний суд у середу, 23 травня, а до голосування - у четвер, 24 травня, прогнозують у фракції "Блок Петра Порошенка".

"Ми чекаємо, коли будуть напрацьовані варіанти (норм, узгоджених з МВФ - ІФ). Крайній термін - завтра, ранок. Завтра о 9 ранку, скоріше за все, воно (засідання профільного комітету - ІФ) відбудеться", - сказав народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка", член профільного комітету з питань правової політики і правосуддя Сергій Алексєєв журналістам у вівторок у Києві.

Він зазначив, що потрібне остаточне рішення комітету щодо законопроекту для того, щоб Верховна Рада розпочала його розгляд у другому читанні.

Тим часом нардеп висловив припущення, що засідання профільного комітету може відбутися і у вівторок, якщо окремі дискусійні положення законопроекту будуть узгоджені з МВФ раніше.

"Якщо ми завтра зайдемо в цей законопроект - там майже 2 тис. правок ...Ми можемо на четвер вийти на результативне голосування вже наприкінці дня", - додав він.

У свою чергу перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи розпочне Рада розгляд цього законопроекту у вівторок, 22 травня, зазначила, що голова Верховної Ради Андрій Парубій продовжує консультації щодо узгодження окремих положень цього проекту закону, а пленарне засідання парламенту проведуть його заступники.

"Я не знаю на цю хвилину відповіді, заходимо ми сьогодні у розгляд питання щодо антикорупційного суду, чи в четвер. Але це точно стартує цього тижня", - сказала І.Геращенко.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок народні депутати розглядають законопроекти в сфері аграрної політики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА