13:37 09.03.2016

У новій Конституції України центральній владі потрібно залишити лише зовнішню політику і оборону, вважають в "Опозиційному блоці"

1 хв читати
У новій Конституції України центральній владі потрібно залишити лише зовнішню політику і оборону, вважають в "Опозиційному блоці"

Україні потрібна парламентська модель держави з глибокою децентралізацією, а у віданні центральної влади мають залишитися лише питання зовнішньої політики і оборони, вважає народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін.

"На цьому етапі для України більш ефективною була б парламентська модель з глибокою децентралізацією владних функцій. Монополію (держави) потрібно залишити на оборону і зовнішню політику, а питання управління економічним життям – передати на місця", – висловив свою позицію депутат в інтерв'ю газеті "Сегодня", опублікованому в середу.

На його думку, всі податки, за можливості, потрібно передати на місцевий рівень. "Місцеві керуватимуть краще. Це підвищить ефективність держуправління, якість освіти, медицини, тому що люди на місцях будуть самі заробляти свої бюджети, вчити і лікувати своїх дітей", – пояснив нардеп.

С. Льовочкін також повідомив, що в "Опозиційного блоку" є кілька проектів змін до Конституції України. "Є навіть певна конкуренція ідей. Але головне – у нас спільні цінності: у всіх проектах, підготовлених "Опозиційним блоком", більше демократії, парламентська модель управління, реальна децентралізація та справедлива судова система", – додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА