Інтерфакс-Україна
17:16 01.07.2015

Префекти на місцях не втручатимуться в оперативне управління - президент

1 хв читати

Проект змін до Конституції передбачає, що префекти, призначені указом президента за поданням уряду, не втручатимуться в оперативне управління на місцях.

"Префектів призначатимуть і звільнятимуть таким же чином, як наразі голів держадміністрацій – указом президента України за поданням Кабінету Міністрів - і нічого не змінюється", - сказав президент на представленні проекту змін до Конституції щодо децентралізації в середу.

За словами П. Порошенка, від голів адміністрацій вони відрізнятимуться значно меншим обсягом повноважень. "Префекти жодним чином не втручатимуться в оперативне управління. Префекти не мають жодного відношення і не будуть розпоряджатися бюджетними потоками та іншими фінансовими ресурсами місцевого самоврядування", - зазначив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА