Інтерфакс-Україна
18:12 20.01.2015

Глава Міненерговугілля розцінює останні заяви РФ щодо газу як підготовку до нових переговорів

1 хв читати
Глава Міненерговугілля розцінює останні заяви РФ щодо газу як підготовку до нових переговорів

Україна планує провести нові переговори з Росією щодо умов постачання російського газу після завершення 1 квітня дії "зимового пакета", заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин. Він розцінює останні заяви Росії про ризики відбору газу, обхідні маршрути транзиту та відмови від знижок як переддоговірну підготовку.

"Спробуємо знову провести повномасштабні переговори із залученням європейських партнерів. Попередні переговори були вкрай складними. Ви бачите, які заяви роблять... Це лише перші кроки", - сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

"Переговори лише починаються, з'явилися нові особи з боку ЄС, української сторони. Наразі говорити, якими будуть умови, дуже рано. У будь-якому разі, ринок працює на нашу користь. Падіння ціни нафти сприяє тому, що ціна газу буде значно нижча, ніж та, яка була раніше", - зазначив В.Демчишин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА