Інтерфакс-Україна
12:26 08.11.2013

Переговори відбуваються складно - Квасневський

1 хв читати
Переговори відбуваються складно - Квасневський

Спостерігачі від Європарламенту Александр Квасневський і Пет Кокс заявили про складність переговорів із керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і залишили будівлю українського парламенту.

"Складно, все складно", - сказав А.Квасневський журналістам, відповідаючи на запитання, як відбуваються переговори з українським спікером Володимиром Рибаком і лідерами фракцій.

Відповідаючи на запитання, чи триватимуть переговори, він відповів: "Так, триватимуть".

Після цього А.Квасневський і П.Кокс вийшли з будівлі Верховної Ради України.

Як повідомлялося, 7 листопада у Верховній Раді не вдалося досягти компромісу щодо ухвалення законопроекту про вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Цього дня до парламенту України приїхали А.Квасневський і П.Кокс. У п'ятницю, 8 листопада, консультації місії Європарламенту з В.Рибаком і керівниками фракцій тривали.

Брюссель чекає від українського парламенту на ухвалення до Вільнюського саміту трьох документів: щодо вирішення питання Ю.Тимошенко, закону про прокуратуру України і про реформування виборчого законодавства.

Раніше П.Кокс повідомив, що місія має надати свій звіт Європарламенту 14 листопада, після чого документ буде передано на розгляд засідання Ради ЄС, запланованого на 18 листопада.

28-29 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, на якому може відбутися підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА