10:30 24.10.2013

У ВР немає єдності щодо внесення на голосування у четвер законопроекту Міщенка про лікування засуджених за кордоном

2 хв читати
У ВР немає єдності щодо внесення на голосування у четвер законопроекту Міщенка про лікування засуджених за кордоном

Верховна Рада України може в четвер внести до порядку денного і розглянути проект закону про лікування засуджених за кордоном, внесений позафракційним нардепом Сергієм Міщенком, заявила представник фракції Партії регіонів Світлана Фабрикант.

"Сьогодні на порядку денному законопроект Сергія Міщенка, який не є ні представником ні опозиції, ні більшості, він самовисуванець і позафракційний", - заявила вона в ефірі телеканалу "Рада" в четвер вранці.

Водночас народний депутат України Інна Богословська (фракція Партії регіонів) заявляє, що законопроекти, що пропонують механізм лікування ув'язнених за кордоном, можуть бути розглянуті не раніше, ніж через 30 днів.

"Вчора комітет, який головний (парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - ІФ), і який очолює пан Кожем'якін (фракція "Батьківщина" - ІФ) з розгляду цих двох законопроектів (законопроекти С.Міщенка і позафракційної Анжеліки Лабунської - ІФ), перетворили на суцільний фарс. Кожем'якін і члени опозиції відмовилися ставити на обговорення комітету ці два законопроекти. Таким чином вони навмисне заблокували слухання цих законопроектів у залі і на сьогодні, за регламентом, ці проекти можуть бути винесені в зал лише через 30 днів", - заявила І.Богословська агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Один з лідерів фракції "УДАР" Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу "Рада" в четвер вранці сказав, що фракція готова проголосувати за законопроект, "щоб не було в Україні політичних ув'язнених, зокрема Тимошенко".

Позафракційний народний депутат Сергій Міщенко в червні 2013 року зареєстрував законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, який передбачав, що медична допомога та лікування за кордоном здійснюється за рахунок особистих коштів або коштів рідних та близьких засудженої особи.

21 жовтня він зареєстрував у Верховній Раді зміни до свого законопроекту, що полягають в тому, що після ухвалення цього законопроекту, "Ю.Тимошенко, як вільна людина, зможе покинути пенітенціарний заклад і поїхати до Німеччини на лікування", однак після завершення цього терміну засуджений зобов'язаний повернутися для подальшого відбування покарання.

Водночас 22 жовтня А.Яценюк заявив, що у фракції "Батьківщина" називають неприйнятною для вирішення питання Ю.Тимошенко законодавчу ініціативу депутата С.Міщенко про можливість виїзду ув'язнених на лікування за кордон.

"Цей законопроект неприйнятний, тому що там чітко передбачено норму, що це, фактично, відбування покарання за межами України і при тому, що це відбування покарання ще й не зараховується до загального терміну відбування покарання, а саме 7-річне ув'язнення", - сказав А.Яценюк. За його словами, цей документ, "ймовірно, якийсь варіант Банкової".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

Україна має отримати заморожені $300 мільярдів до проведення будь-яких перемовин з Росією

Заморожені російські активи повинні бути повністю конфісковані і передані Україні - Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії КБФ

Президенти Бразилії та ПАР не поїдуть на Саміт миру у Швейцарії - ЗМІ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

Порошенко привіз військовим на Харківщину FPV-дрони і техніку

Міністр оборони Естонії: Ідея відправлення військ в Україну нікуди не поділася, проте конкретної дискусії щодо цього не було

Президент США підписав закон про заборону імпорту урану з Росії, повідомляє Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА