Інтерфакс-Україна
15:39 14.08.2023

"Синево" відновило роботу 95% відділень власної лабмережі та 85% мережі франчайзингових пунктів

1 хв читати
"Синево" відновило роботу 95% відділень власної лабмережі та 85% мережі франчайзингових пунктів

Медлабораторія "Синево" відновила роботу 95% закритих після початку повномасштабного вторгнення відділень власної лабораторної мережі та 85% мережі франчайзингових пунктів.

Як повідомляє медлабораторія у своєму пресрелізі, наразі лабораторна мережа "Синево Україна" налічує 330 лабораторних пунктів у 137 населених пунктах, тоді як до повномасштабного вторгнення мережа налічувала 352 лабпункти у 155 населених пунктах.

Мережа налічує також сім лабораторій у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні та Дніпрі.

Також мережа повідомляє, що "Синево" відновило роботу лабораторного пункту в Харкові, роботу якого, як і роботу лабораторії в Харкові, було припинено з моменту повномасштабного вторгнення з міркувань безпеки.

Європейська мережа медлабораторій "Синево Україна" (Synevo Ukraine) є частиною провідної міжнародної компанії в сфері охорони здоров'я та діагностичних послуг Medicover. Міжнародна лабораторна мережа "Синево" (Synevo) представлена в 10 країнах Європи, а лабораторії "Синево" працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговині. У 2017 році "Сінево Україна" у складі Medicover була зареєстрована на біржі Nasdaq (Stockholm), тож вона є першою і єдиною в Україні медичною компанією, що здійснила IPO.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін поклав виконання обов’язків голови Держлікслужби на заступника голови Короленка

НСЗУ очікує затвердження продовження експериментального проєкту зубопротезування для військових

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за рік здійснили понад 9000 виїздів

УЧХ провів перший Всеукраїнський форум зі зміцнення здоров’я

Кличко показав, як за рік оновилася медицина в Києві

НСЗУ зафіксувала перехід від поодиноких до системних порушень під час надання хірургічної та стаціонарної меддопомоги – моніторинг

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА