20:25 08.09.2020

НБУ і Мінекономіки обговорили перспективи кредитування машинобудування та металургії з бізнесом

1 хв читати
НБУ і Мінекономіки обговорили перспективи кредитування машинобудування та металургії з бізнесом

Національний банк України (НБУ), Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерство стратегічних галузей промисловості обговорили з представниками машинобудівної та металургійної галузей подальші перспективи їхнього кредитування.

Як повідомляється на сайті Мінекономіки у вівторок, нарада відбулася за участю локальних українських виробників промислового комплексу та Експортно-кредитного агентства 7 вересня.

За підсумками зустрічі сторони визначили головні критичні точки щодо кредитування для зазначених секторів: експортні ризики, кредитування стратегічних підприємств, іноземного покупця і "під контракт".

Як зазначила заступник глави НБУ Катерина Рожкова, такі зустрічі з представниками основних експортних галузей є регулярними.

"Ми готові, де це доцільно - обговорювати з банками спрощення підходів до позичальників, а де потрібно - проводити роз'яснювальну роботу", - наводить слова Рожкової прес-служба міністерства.

Згідно з повідомленням, наступна зустріч в аналогічному складі запланована через місяць. На ній планується систематизувати дорожні карти і створити план подолання проблем машинобудівної та металургійної галузей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА