Інтерфакс-Україна
22:37 23.06.2024

Унаслідок обстрілу в Київській області двоє людей поранені, пошкоджено 72 приватні будинки та 8 багатоповерхівок

1 хв читати
Унаслідок обстрілу в Київській області двоє людей поранені, пошкоджено 72 приватні будинки та 8 багатоповерхівок

Згідно з оновленою інформацією, внаслідок ранкового обстрілу в Обухівському районі Київської області уламками двоє людей дістали незначні поранення, пошкоджено корпуси лікарні, 72 приватні будинки, з них 2 зруйновано, 8 багатоповерхових будинків, 13 адміністративних будівель і 28 автомобілів, повідомив голова обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Станом на 21:30 в Обухівському районі області внаслідок падіння уламків пошкоджено 72 приватні будинки. Крім того, пошкоджено квартири у 8 багатоповерхівках. По меддопомогу звернулося 2 людини з незначними пораненнями. Госпіталізація не знадобилася", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в неділю ввечері.

Так само повідомляється, що також пошкоджено корпуси лікарні. Крім того, пошкоджено 13 будівель.

"Серед них комунальне підприємство, автошкола, аптека, АЗС, продуктовий магазин, центр зайнятості, готель, медцентр, низка підприємств, автомийка. У приміщеннях вибиті вікна, балкони, двері, посічені фасади та покрівлі. Пошкоджено 28 автомобілів", - уточнюється в повідомленні.

Зазначається, що населенню надають усю необхідну допомогу, представники КОВА та місцевої громади продовжують опрацьовувати інформацію про потреби людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

Ворог окупував Серебрянку та просунувся у Бахмутському районі на Донеччині – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА