Інтерфакс-Україна
08:11 13.05.2024

Ворог обстріляв 11 громад Херсонської області

1 хв читати
Ворог обстріляв 11 громад Херсонської області
Фото: Фб Прокудіна

Російські війська за добу продовжили обстрілювати Херсонську область, є руйнування житла та інфраструктурних об'єктів, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін у понеділок уранці.

"Минулої доби під ворожим вогнем і авіаударами опинилися Садове, Станіслав, Антонівка, Велетенське, Берислав, Новоберислав, Михайлівка, Львів, Ольгине та місто Херсон. Також ворог завдав ракетного удару по Високопільській громаді", - сказано в його телеграм-каналі.

За словами Прокудіна, російські військові поцілили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема пошкоджено 4 приватні будинки. Було зафіксовано влучання в об'єкти критичної інфраструктури та стільникову вежу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

Зеленський: Ворог має можливість виробляти десь 350 дронів на добу

Зеленський про Гренландію: Я дуже хочу, щоб Америка почула Європу у форматі дипломатії, думаю – так це і станеться

Погода в середу в Україні без змін, у четвер морози зменшуватимуться, на заході сніжитиме

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА