Інтерфакс-Україна
12:11 25.03.2024

У Печерському районі Києва внаслідок ракетної атаки пошкоджено триповерхову будівлю спортзалу - ДСНС

1 хв читати
У Печерському районі Києва внаслідок ракетної атаки пошкоджено триповерхову будівлю спортзалу - ДСНС

Унаслідок ракетної атаки пошкоджено триповерхову будівлю спортзалу в Печерському районі Києва, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Унаслідок ракетної атаки росіян пошкоджено триповерхову будівлю спортзалу в Печерському районі Києва. Попередньо, постраждало дві особи, яким лікарі надають необхідну допомогу", - ідеться в повідомленні ДСНС у понеділок.

Як повідомляється, на місці тривають пошуково-рятувальні роботи. Рятувальники розбирають завали.

"Також у Голосіївському, Дніпровському та Солом'янському районах, попередньо, сталися падіння уламків, без потерпілих. Наразі рятувальники обстежують території. У Дарницькому районі є пошкодження приватного будинку. У Голосіївському районі в лісосмузі виявлено уламки ракети. На всіх локаціях працюють рятувальники, правоохоронці проводять слідчі дії", - зазначено в повідомленні ДСНС.

Як повідомлялося, під час ворожої ракетної атаки на Київ у понеділок зафіксовано падіння уламків збитих ракет у Печерському, Солом'янському, Дніпровському та Голосіївському районах столиці.

За інформацією влади Києва, наразі відомо про п'ятьох постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА