12:45 20.03.2024

Єврокомісія виплатила перші EUR4,5 млрд Україні - Боррель

1 хв читати
Єврокомісія виплатила перші EUR4,5 млрд Україні - Боррель

Високий представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель заявляє, що Європейська комісія виплатила перші 4,5 млрд євро з Українського фонду на загальну суму 50 млрд євро.

Відповідне оголошення він зробив у середу в Брюсселі на пресконференції, яка відбулася після завершення Ради асоціації Україна-ЄС.

"Сьогодні ми зробили першу виплату 4,5 млрд євро з Українського фонду допомоги в розмірі 50 млрд євро, щоб підтримати відновлення, реконструкцію та модернізацію України. Завтра Європейська рада обговорюватиме, як далі прискорити український вступ (до ЄС)", - сказав Боррель. 

Зі свого боку європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Олівер Варгеї додав, що друга виплата відбудеться у квітні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА