Інтерфакс-Україна
21:09 18.02.2024

Під Львовом на трасі до Рава-Руської ДТП із постраждалими, організовано реверсивний рух

1 хв читати

Декілька людей дістали травми в результаті дорожньо-транспортної пригоди на трасі М-09 біля с. Великі Грибовичі Львівської громади в неділю, повідомляють у телеграм-каналі Патрульної поліції України.

"Біля населеного пункту Великі Грибовичі на автодорозі М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська сталося зіткнення двох транспортних засобів. Є травмовані", - йдеться в повідомленні.

При цьому про кількість постраждалих у патрульній поліції не повідомляють. На фотографіях із місця події видно, що принаймні у двох автівок сильно пошкоджено передні частини та рухові відсіки.

Одразу після ДТП рух трасою було повністю перекрито в обидва боки, проте згодом було організовано реверсний рух, повідомили в поліції.

 

 

 

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА