Інтерфакс-Україна
13:04 12.01.2024

Буданов: Інтенсивне застосування БПЛА унеможливило проведення і російських, і українських наступальних операцій

1 хв читати
Буданов: Інтенсивне застосування БПЛА унеможливило проведення і російських, і українських наступальних операцій

Інтенсивне застосування безпілотників із двох сторін зумовило неможливість проведення як російських, так і українських наступальних операцій, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

"Ще один фактор - щільність мінних полів, якої не було з часів Другої світової війни", - сказав він в інтерв'ю Le Monde.

За словами Буданова, "ми знаємо рішення для безпілотників - це електронні засоби протидії". Водночас для мін необхідне спеціалізоване обладнання, зазначив він.

"Це повертає нас до питання про виробничі потужності. Немає нічого невирішуваного, але до уваги треба брати все", - пояснив начальник ГУР.

Окремо він зазначив, що нинішніх західних санкцій недостатньо - вони мали б зачепити основні сектори економіки РФ, які досі залишались осторонь: енергетику, металургію і фінансову систему загалом.

"Усі думали, що в москви сильна армія, але слабка економіка. Виявилося, що навпаки. Армія слабка", - сказав Буданов, додавши, що "економіка може бути слабкою, але країна аж ніяк не голодує. З такими темпами вона може протриматися доволі довго".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

Зеленський: Ворог має можливість виробляти десь 350 дронів на добу

Зеленський про Гренландію: Я дуже хочу, щоб Америка почула Європу у форматі дипломатії, думаю – так це і станеться

Погода в середу в Україні без змін, у четвер морози зменшуватимуться, на заході сніжитиме

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА