Інтерфакс-Україна
10:36 24.08.2023

Блінкен привітав українців із Днем Незалежності: Україна здобуде перемогу, а Росія заплатить високу ціну за те, що зробила

1 хв читати
Блінкен привітав українців із Днем Незалежності: Україна здобуде перемогу, а Росія заплатить високу ціну за те, що зробила

Державний секретар США Ентоні Блінкен привітав українців із Днем Незалежності, запевнив, що США продовжуватимуть працювати із союзниками для забезпечення України всім необхідним для самозахисту й процвітання.

"24 серпня - це свідчення незалежності, суверенітету та демократії України, а також день гордості за силу та стійкість України. Це також день святкування української спадщини та культури", - йдеться в повідомленні на сайті Держдепартаменту США.

Блінкен зазначив, що сьогодні також виповнюється півтора року відтоді, як Кремль розпочав жорстоке, повномасштабне вторгнення в Україну, назвавши це 18 місяцями безглуздої агресії, що приносить смерть і руйнування по всій Україні.

"Приєднуючись до вас у святкуванні більш ніж трьох десятиліть незалежності країни, ми також сумуємо разом із вами, згадуючи ваших синів і дочок, які віддали свої життя, захищаючи вашу країну. Ми підтримуємо вас у боротьбі за вашу улюблену країну. Саме завдяки вам і вашій стійкості Україна здобуде перемогу, а Росія заплатить високу ціну за те, що вона зробила", - заявив він.

У Держдепі запевнили, США продовжуватимуть підтримувати Україну і працюватимуть із союзниками та партнерами, щоб забезпечити Україні все, що їй потрібно для самозахисту, відновлення і процвітання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА