Інтерфакс-Україна
16:34 16.08.2023

На бахмутському напрямку в складних умовах українські війська поступово просуваються вперед - Сирський

1 хв читати
На бахмутському напрямку в складних умовах українські війська поступово просуваються вперед - Сирський

На бахмутському напрямку в Донецькій області ситуація складна, але контрольована, у складних умовах українські війська поступово просуваються вперед, заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

"Ворог контратакує, здійснює мінування, інтенсивно обстрілює та застосовує авіацію. Водночас у таких складних умовах наші війська поступово просуваються вперед", - наводить слова Сирського Military Media Center.

Командувач також повідомив, що з командирами бригад, які воюють на бахмутському напрямку, вони обговорили актуальні питання підвищення ефективності наступальних дій, вогневого ураження противника та низки інших заходів, спрямованих на досягнення перемоги над ворогом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

Коефіцієнт витрат до результату операцій DeepStrike оцінюється приблизно як 1:15 - Сирський

Україна переважає РФ у кількості FPV-дронів, однак росіяни сильніші у дронах на оптоволокні - Сирський

Ефективність знищення БпЛА противника типу Shahed становить приблизно 82% - Сирський

Перша черга управлінь армійських корпусів вже прийняла свої смуги відповідальності з визначеними комплектами військ - Сирський

Сирський повідомив про просування ЗСУ в Юнаківці та контроль над близько 90 кв. км Глушковського району Курської області

Іран закликає скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА