Інтерфакс-Україна
16:34 16.04.2023

У Запоріжжі вночі вибуховою хвилею вибило вікна в 4 багатоповерхівках

1 хв читати

Чотири багатоповерхові будинки в Запоріжжі були пошкоджені вибуховою хвилею в ніч на неділю під час ракетного обстрілу міста російськими окупантами.

"Було пошкоджено 4 багатоповерхові будинки - у них повилітали квартирні та під'їзні шибки", - написав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у телеграм-каналі.

За його словами, із самого ранку співробітники Муніципальної аварійної служби "Запоріжремсервісу" розпочали ліквідацію наслідків обстрілу і вже закрили всі віконні прорізи орієнтовано-стружкових плит.

"На цей час фахівці вже виконали усі роботи та закрили усі вибиті вікна (до яких мали доступ) плитами OSB. Усі ремонтні матеріали були використані з міського резерву", - повідомив Куртєв. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури звільнило гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенка

БПЛА втретє з початку року атакував навчальний центр ЗАЕС – МАГАТЕ

Кабмін дозволив переселенцям і українцям на окупованих територіях отримувати пенсію в будь-якому уповноваженому банку

Під окупованим Скадовськом ліквідовані четверо "кадирівців" - ГУР

У "Дії" планують запустити опитування ветеранів, "Ветеранський простір" і пошук фахівця із супроводу ветеранів

В окупованій Луганській області цього року закриють понад 100 шкіл

Сенатори США Блюменталь і Грем зібрали понад 80 голосів на підтримку законопроєкту про жорсткі вторинні санкції проти РФ

Україна і Велика Британія запустили співпрацю у сфері науки, технологій та інновацій

На півдні України минулої доби зафіксовано 330 ворожих обстрілів, майже 700 ударів дронами-камікадзе та 380 скидів з БпЛА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА