10:09 17.02.2023

Київ повністю відновив роботу наземного електротранспорту

1 хв читати
Київ повністю відновив роботу наземного електротранспорту

Київ у повному обсязі відновив роботу наземного електротранспорту після 56-денної перерви через дефіцит енергопостачання внаслідок російських ударів по енергосистемі, повідомляють у Київській міській військовій адміністрації.

"Сьогодні весь електротранспорт столиці повернувся на свої маршрути! Зараз на 46 тролейбусних маршрутах працює 286 одиниць транспорту, а на 32 трамвайних - 195!" - ідеться у повідомленні КМВА у телеграм-каналі у п'ятницю.

"Ми подолали важку транспортну кризу. Відновлення стабільного життя столиці України - це ще один невеликий, але важливий крок до нашої майбутньої перемоги", - сказав начальник КМВА Сергій Попко, слова якого наведено у повідомленні.

"Ефективна робота влади міста, енергетиків та ремонтних бригад практично відновила стабільність енергетичної інфраструктури Києва. Це дало змогу місту поступово повертатися до відновлення руху міського наземного електротранспорту", - зазначається у повідомленні. За даними КМВА, останніми днями по черзі запускалися окремі лінії трамваїв і тролейбусів.

23 грудня 2022 року через дефіцит електроенергії роботу наземного електротранспорту столиці (трамваїв і тролейбусів) було зупинено. На маршрутах електротранспорту працювали автобуси.

Загалом столиця жила без електротранспорту 56 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

На ринку гумрозмінування в лютому запрацювала платформа з інновацій

Мінкультури внесло 5 російських пропагандистів до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА