Інтерфакс-Україна
11:30 18.01.2023

Генпрокурор: Розглядають усі можливі версії авіакатастрофи у Броварах

1 хв читати
Генпрокурор: Розглядають усі можливі версії авіакатастрофи у Броварах

Слідство розглядає всі можливі версії аварії гелікоптера в Броварах Київської області, де загинуло 18 осіб, зокрема керівництво МВС та троє дітей.

"На жаль, станом на тепер є інформація про 17 загиблих. З них троє – діти. 29 людей поранено. З них 15 – діти. Постраждалих доправили до лікарні. Також, за інформацією голови Нацполіції України Ігоря Клименка, унаслідок авіакатастрофи в Броварах загинуло керівництво МВС: міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра та державний секретар", - наводить слова генерального прокурора Андрія Костіна Офіс генпрокурора в телеграм-каналі відомства в середу.

"Зараз на місці трагедії працюють слідчі та експерти. Проводяться невідкладні слідчі дії. Натепер ми розглядаємо всі можливі версії аварії гвинтокрила", - наголосив генпрокурор.

Досудове розслідування доручено слідчим СБУ.

Костін додав, що розслідування перебуває під його особистим контролем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА