Інтерфакс-Україна
08:41 05.09.2022

У Харкові затримано чоловіка, який фільмував адмінбудівлі міста з геолокацією їх розташування

1 хв читати
У Харкові затримано чоловіка, який фільмував адмінбудівлі міста з геолокацією їх розташування

У Харкові на вул. Тюрінській наряд поліції зупинив автомобіль ВАЗ 2109, під час перевірки якого викрив 51-річного водія автомобіля під час проведенні відеозйомки адмінбудівель міста із геолокацією їх розташування, повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

"Також у телефоні чоловіки поліцейські виявили фото російських військових. Чоловіка доставили до райуправління поліції для подальшого з'ясування обставин події", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці разом із військовими на блокпостах у Харкові та області перевірили за добу понад 3230 машин. Завдяки інформації від населення до відділів поліції доставлено 4 особи для перевірки їх на предмет можливої співпраці з російськими окупантами.

 

 

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА