Інтерфакс-Україна
08:52 31.08.2022

У Тернопільській області 252 нові випадки COVID-19, одна людина померла

1 хв читати

У Тернопільській області за минулу добу захворіли на COVID-19 понад 250 осіб, одна – померла, повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

"252 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано у Тернопільській області за минулу добу. Одна людина померла", - написав Труш у телеграмі зранку в середу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики: Після 10 червня оцифрування трудових книжок продовжиться, страховий стаж не зникне

Чоловік, який загинув в середу в Херсоні, був працівником енергетичної компанії – прокуратура

МЗС про можливу зустріч Зеленського і Трампа на G7: графіки лідерів узгоджуються, але ми завжди "за"

МЗС сподівається на успішне проведення Конференція з питань відновлення України у польському м. Ґданськ

В Херсоні внаслідок російського удару загинула людина – МВА

Двоє іноземців, які вчиняли підпали на заході України, отримали по 12 років позбавлення волі

На виїзд з України у Польщу накопичились транспортні засоби, Держприкордонслужба рекомендує їхати на "Смільницю"

Росіяни вдарили по об'єкту транспортної інфраструктури в Сумах, двоє людей постраждали – мерія

Зеленський у Таллінні досягнув з низкою союзників нових рішень щодо ППО – МЗС

НПЗ "Куйбишевський" у Самарі уразили підрозділи далекобійних дронів ССО серією ударів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА