Інтерфакс-Україна
08:23 23.08.2022

У Харкові затримано чоловіка з незареєстрованою зброєю, на блокпосту було виявлено автомобіль із підробленими документами

1 хв читати
У Харкові затримано чоловіка з незареєстрованою зброєю, на блокпосту було виявлено автомобіль із підробленими документами

У Харківській області правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили за добу понад 1 118 машин, було виявлено автомобіль BMW із підробленим свідоцтвом про реєстрацію.

"Під час несення служби на блокпостах правоохоронці зупинили автомобіль BMW, водій якого надав для перевірки працівникам поліції свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з ознаками підробки. За зазначеним фактом відкрито кримінальне провадження, триває перевірка", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Завдяки інформації від населення до відділів поліції доставлено 19 осіб для перевірки їх на предмет можливої співпраці з російськими окупантами.

Крім того, під час патрулювання території Харкова поліцейські виявили на вул. Матронинській 37-річного чоловіка з револьвером. Відомості про подію внесено до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше, поліція не виключає, що на День Харкова та День Незалежності (23 і 24 серпня) російські окупаційні війська посилять обстріл міста та області. У зв'язку з цим у регіоні збільшено тривалість комендантської години, встановлено додаткові блокпости, проводиться перевірка з метою виявлення диверсійно-розвідувальних груп, а також коригувальників артилерії російських окупантів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА