Інтерфакс-Україна
17:12 19.08.2022

Кабмін України продовжив карантин та режим НС до кінця року

1 хв читати
Кабмін України продовжив карантин та режим НС до кінця року

Кабінет Міністрів продовжив карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2022 року.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.

Зокрема, продовжено режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2022 року для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України.

Продовжено також карантин до 31 грудня 2022 року на всій території України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА