Інтерфакс-Україна
07:18 15.08.2022

Окупанти обстріляли Слобідський район Харкова, постраждалих немає

1 хв читати
Окупанти обстріляли Слобідський район Харкова, постраждалих немає

У ніч проти понеділка, 15 серпня, російські окупаційні війська обстріляли Слобідський район Харкова, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Вночі о 2:50 було обстріляно Слобідський район. Влучення на територію одного з підприємств міста. Інформації про загиблих чи поранених немає", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У травні в Україні зафіксовано найвищу кількість жертв серед цивільних осіб за 4 роки агресії РФ – ММПЛУ

Чеська організація "Пам'ять народу" передала гуманітарну допомогу для потреб Сил оборони України

Зеленський обговорив з міністром оборони Латвії Мелнісом співпрацю щодо безпеки в умовах агресії РФ

На Закарпатті до 8 років ув'язнення засуджено матір, яка за $1000 продала сина і дочку для жебракування

В Армія+ з'явилася процедура поновлення на службі для військових які вчинили СЗЧ з НГУ

Угода з Тегераном не передбачає передачу Ірану грошей – Венс

Українська SkyFall та Airbus Defence and Space підписали меморандум про стратегічне партнерство

Правоохоронці евакуювали вісьмох цивільних з прифронтових районів Запоріжжя

Одна людина загинула, троє дістали поранень у п'ятницю на Дніпропетровщині – ОВА

За фактом можливого позбавлення волі у ТЦК на Тернопільщині спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА