17:31 27.04.2022

Платформа Yakaboo за перший тиждень перезапуску перерахувала видавництвам майже 1 млн грн

2 хв читати
Платформа Yakaboo за перший тиждень перезапуску перерахувала видавництвам майже 1 млн грн

Національна книжкова платформа Yakaboo за підсумками першого тижня після поновлення продажу друкованих книжок у своєму онлайн-магазині виплатила видавцям майже 1 млн грн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі компанії.

За її даними, онлайн-магазин відновив роботу 15 квітня, і за тиждень понад 7 тис. покупців купили близько 16,5 тис. українських книжок.

"Попит на українську книжку з боку читачів є. Це позитивний сигнал для ринку – галузь починає відновлюватися. У той час, коли окупанти спалюють українські книжки та руйнують українські бібліотеки, ми боремося на іншому, на перший погляд невидимому, фронті. Але в цій війні ми не просто боремося з ворогом - ми відстоюємо цінності, в які віримо, і захищаємо все, що символізує нашу національну ідентичність і свідомість. І це українська книжка, яка зараз переживає важкі часи і потребує нашої підтримки", - наводить пресслужба слова CEO Yakaboo Івана Богдана.

За його словами, щоб максимально підтримати українських видавців, на період дії воєнного стану компанія з власної ініціативи перейшла на пришвидшений графік розрахунків із постачальниками книжкової продукції незалежно від умов чинних контрактів.

"Наші читачі скучили за друкованими українськими книжками. Ми очікуємо, що найближчим часом щотижневий приріст у реалізації книжок становитиме від 20% до 40%", - сказав Богдан.

Із зони бойових дій поблизу Києва компанія евакуювала на захід України найбільший у країні книжковий склад. В екстремальних умовах вдалося вивезти неушкодженими понад 1 млн українських книжок.

Крім того, на початку війни понад 50 українських видавництв та авторів підтримали ініціативу компанії та надали всім українцям безкоштовний доступ до читання електронних та прослуховування аудіокниг у мобільному Yakaboo на час дії воєнного стану. Наразі вже понад 600 тис. українців читають у застосунку.

Yakaboo працює на ринку e-commerce із 2004 року. Позиціонує себе як національна книжкова платформа, оцінюючи кількість клієнтів більш ніж у 3 млн. В онлайн-магазині представлено понад 300 тис. книжок 71 мовою у паперовому, електронному та аудіоформаті. Компанія співпрацює із понад 500 українськими та зарубіжними видавництвами, а також має власне видавництво Yakaboo Publishing, пріоритетним напрямом якого є нон-фікшн література.

Співвласниками ТОВ "Якабу", згідно з держреєстром, є колишній топменеджер D.Trading Віталій Бутенко (56,39%), президент та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії "Торонто-Київ" Юрій Кривошея (41,28%) та Іван Богдан (2,33%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА