17:34 26.03.2022

Міноборони Туреччини нейтралізувало схожий на міну предмет у Босфорі

1 хв читати
Міноборони Туреччини нейтралізувало схожий на міну предмет у Босфорі

Міністерство оборони Туреччини заявило в суботу про виявлення і нейтралізацію об'єкта, схожого на міну, в Босфорській протоці, повідомило агентство "Анадолу".

"Виявлений в протоці Босфор об'єкт, схожий на міну, був узятий під контроль командами підводної оборони, і було зроблено втручання для його нейтралізації", - цитує агентство заяву Міноборони.

За словами міністра оборони Туреччини Хулусі Акара,"в результаті експертизи було встановлено, що це була міна старого зразка, її знешкодили турецькі команди підводної оборони". "Переговори з владою Росії та України з цього питання тривають", - зазначив Акар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА